ilk Yerli ve Milli Türksat 6A Uzaya Fırlatıldı! ilk Yerli ve Milli Türksat 6A Uzaya Fırlatıldı!

Mizik indirmede büyük kolaylık sağlayan Tubidy, şimdi de Mp4 ile hizmet vermeye başlıyor. Mp4 müzik indirmekte büyük kolaylık sağlayan Tubidy nasıl kullanılır? Tubidy Mp3'ten sonra şimdide Mp4 olarak müzik indirmenin kolaylığını sağlıyor.

İnsan hayatının vaz geçilmezleri arasında yerini alan akıllı cihazların olmazsa olmaz uygulamaları online müzik indirme ve müzik dinleme programları. Her bir kullanıcının değişik uygulamalar kullanarak sahip olduğu müzik listesinin en kolaylarından birisi Tubidy ile oluşturulmakta. Peki Tubidy tam olarak nedir? Tubidy nasıl kullanılır? Tubidy ücretlendirmesi nasıl yapılır?

Tubidy Nedir:
Online müzik indirme uygulamaları arasında zirvede yer alan ve on milyonlarca kişinin anlık ve ücretsiz olarak müzik indirme ve dinleme imkanı yakaladığı bu program akıllı cihazlar için vazgeçilmezler arasında. Bir çok uygulamaya nazaran Tubidy tam bir akıllı cihaz programı.

Tubidy Nasıl Kullanılır:
Uygulamanın bilgisayar, cep telefonu yada tablet gibi akıllı uygulamalara indirilmesinden sonra, arama bölümüne istenilen şarkının isminin yazılmasıyla birlikte kullanılabilen, kullanımı kolay ve oldukça basit bir uygulama. Uygulamayı kullanmak için bir internet bağlantısı yeterli.

Tubidy Ücretlendirmesi:
İndirilen şarkı ve müzikler için hiç bir ücret ödenmeyen uygulama, sadece internet veri bağlantı ücreti alıyor. O da kullanıcının internet paketinin olması veya wifi ile bağlanması durumunda ortadan kalkıyor.

Tubidy müzik indir

Editör: Erhan KAN