Tepkilere Dayanamayan Büyükkılıç Kayseripark'ı Dizayn Etti Tepkilere Dayanamayan Büyükkılıç Kayseripark'ı Dizayn Etti

Kayseri'nin Eskişehir Bağları Danişmentgazi Mahallesi'nde yaşanan olayların şehrin geneline taşması ve vatandaşların bir anda provoke olarak sokaklara inmesiyle başlayan gerginliği tecrübesiyle ve ararlılığıyla yatıştıran Vali Gökmen Çiçek ile Emniyet Müdürü Atanır Aydın büyük beğeni topladı.

İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın'ın başarısını Kayseri halkı kadar AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı'da görmezen gelmedi. Şehirde oluşan gerginliğin yatışmasında Kayseri İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın'ın büyük rol oynadığını söyleyen Cıngı, övgü dolu sözler sarf etti. AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı, İl Emniyet Müdürü Aydın'ın sinirleri tavan yapmış vatandaşları sakinleştirmek için onların arasına cesur bir tavırla girdiğine dikkat çekti.

İlk gece yaşanan olaylar kadar, ikinci geceye de taşan olayların başladığı gibi bitmesine ve sonraki günlere yansımamasında da Kayseri İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın'ın böyük rolü olduğunun farkında olan AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı, ''Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Emniyet Müdürümüz Atanur Aydın herkesin cesaret edemeyeceği şekilde kalabalıkların arasına girmiş halkı teskin etmek için çok doğru politikalar üretmişlerdir" dedi.

Kayserili vatandaşlarda kısa sürede dindirilen gerginliğin Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın'ın kararlı ve istikrarlı yaklaşından oluştuğuna vurgu yaptı..

Editör: Haber Merkezi