Vali Gökmen Çiçek'ten 15 Temmuz Açıklaması Vali Gökmen Çiçek'ten 15 Temmuz Açıklaması

Kayseri İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek yeniden başkan seçilen Metin Kösedağ'ı tebrik etti. İl Emniyet Müdürü Aydın, Kayseri'nin 30 büyük şehir içinde neredeyse huzur konusunda en önde olduğunu söyledi.

KAYSERİ'YE ÖVGÜ:
Yeni görev yeri olan Kayseri'de 3 ayını geride bırakan Kayseri İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ'ın tekrardan seçilişinden ötürü ''Hayırlı olsun'' ziyaretinde bulundu. Ziyarette gazetecilerle de sohbet eden Aydın, birlikteliğin ve kenetlenmenin en üst seviyede olduğu bir şehirde görev yapmaktan ötürü memnun olduğunu dile getirdi. Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Organize Sanayi Bölgesi ve İl Emniyet Müdürlüğü'nün ortaklaşa çalıştıklarını ve güvenlik ekranlarını bir birleriyle 7/24 paylaştıklarını da söyleyen Aydın, ''Bir çok şehirde bu birliktelik ve kenetlenme yok. Kayseri'de bunu görmek bizi çok mutlu etti. İşimiz muhteşem kolaylaşıyor'' dedi.

TORBACILARA AMAN YOK:
Nezaket ziyaretinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aydın, Kayseri'nin uyuşturucu ile mücadelede en üst seviyede misyon üstlenmiş bir şehir olduğunu dile getirdi. Torbacı olarak nitelendirilen uyuşturucu satıcılarının neredeyse tamamının yakalandığını söyleyen Aydın, içicilerinse potansiyel satıcı haline gelebilme riskine karşılık gözlem altında olduğunu ve takip edildiğini de ifade etti.

BİZİM İÇİN 1 SAYISI ÇOK YÜKSEK:
Yaklaşan Kurban Bayramı için tedbirlerin ne derecede olduğu yönünde TV1 Genel Yayın Yönetmeni Doğan Havur'un yönelttiği soruya da tüm açık yüreklilikle cevap veren Kayseri İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, ''Cuma akşamından itibaren 190 ekip trafik konusunda teyakkuza geçecek. Cuma gecesinden Cumartesi gününe kadar, çok dikkatli ve özenli hareket edeceğiz. Geçtiğimiz yıl sadece bir ölümlü kazamız olmuş ve tek bir vatandaşımız vefat etmiş. Bizim için o 1 sayısı çok fazla. Bu sayıyı da ortadan kaldırmak için tüm Kayseri Emniyet'i olarak elimizden geleni yapacağız'' dedi.

Editör: Haber Merkezi