Kayseripark Kaçak Yapıda İşi Abarttı Kayseripark Kaçak Yapıda İşi Abarttı

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ, Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde “Tarih İçinde Kayseri Basını” konulu konferansa katılarak, genç gazeteci adaylarına tecrübelerinden bahsetti.

Erciyes Üniversitesi Nurcan Çetinsaya Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinlğe katılan ERÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Aydın, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Vahit İlhan ve Doç. Dr. Fikret Yazıcı ile akademisyenler ve çok ssayıda öğrenci katıldı. Açılış konuşması yapan Rektör Altun, Erciyes Üniversitesi olarak yeni projelere ve faaliyetlere yelken açmak için çaba harcadıklarını söyledi. Üniversitenin ülke ve dünya genelindeki başarı sıralaması hakkında da bilgiler veren Rektör Altun, esas amaçlarının öğrenci odaklı olduğunu ifade etti.

Konferansta konuşan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise, tecrübelerinden ve bir gazetecinin nasıl olması gerektiğinden söz ederken, ülkenin genç ve dinami gaetecilere ihtiyacı olduğunu ifade etti. Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, “Biz öğrencilerimiz ile beraber olmayı çok önemsiyoruz. Bizler bugünsek, siz gençlerimizi geleceksiniz. Sizlerden çok ümitliyiz” dedi. Rektör Altun’un konuşmasının ardından KGC Başkanı Metin Kösedağ tarafından “Tarih İçinde Kayseri Basını” konulu konferans verildi. Etkinlik, Rektör Altun tarafından Başkan Kösedağ’a üniversitenin çini işlemeli vazo takdiminin ardından sona erdi.