Cumhurbaşkanı Erdoğan, Valiler Kararnamesi'ni Açıklandı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Valiler Kararnamesi'ni Açıklandı

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Tempo Medya Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Yıkılmaz ve TRKayseri.com Haber Müdürü Erhan Kan'ı makamında kabul etti. Genel Yayın Yönetmenimiz Yavuz Yıkılmaz ve Haber Müdürümüz Erhan Kan ile Kayseri gündemine dair bir süre sohbet eden Vali Çiçek, samimi açıklamalarda bulundu.

ÇİÇEK'TEN KAYSERİ YORUMU:
Kayseri'yi olan sevgisinin ve bağlılığının gün geçtikçe arttığını ifade eden Vali Gökmen Çiçek, Genel Yayın Yönetmenimiz Yavuz Yıkılmaz ve haber müdürümüz Erhan Kan'ı gazetecilik meslek etiğine uygun çalışmalarından dolayı tebrik etti. Ziyarette ERVA Spor Okulları ile ilgili de yaptıklarından bahseden Vali Gökmen Çiçek, bu konuda kentin üst düzey isimlerinin kendisine verdiği destekten mutlu olduğunu dile getirdi. Çiçek, Kadın Kooperatifleri hususunda da önemli ivme kat ettiklerini söyledi. 
Şehrin huzur ve asayişi için verdiği çabanın kent halkı tarafından karşılık bulmasından dolayı da mutlu olduğunu söyleyen Vali Çiçek, asayiş konusunda yakaladıkları başarının göz ardı edilemez olduğunun ve bu durumun kendisini memnun ettiğinin de altını çizdi. 
Genel Yayın Yönetmenimiz Yavuz Yıkılmaz'a ve Haber Müdürümüz Erhan Kan'a uyuşturucu ile mücadele konusunda verdikleri çabanın da karşılığını aldıklarını söyleyen Vali Gökmen Çiçek,  Uyuşturucu ile mücadelede önemli bir mesafe kat ettiklerini dile getirdi. ''Kayseri halkının özellikle uyuşturucu konusunda gösterdiği hassasiyet beni çok mutlu ediyor. Ben, kentin Valisi olarak, vatandaşlarımız halk olarak mücadele verdikçe emniyetimiz de bu konudaki başarısını artarak sürdürecektir'' ifadelerini kullanan Vali Çiçek, bu istikrarın artarak devam edeceğine olan inancını da taşıdığını aktardı.

TRKayseri.com'un haberlerini de dikkatle takip ettiğini söyleyen Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Tempo Medya Genel Yayın Yönetmenimiz Yavuz Yıkılmaz ve Haber Müdürümüz Erhan Kan'a Kayseri kamuoyunu bilgilendirme konusundaki desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Muhabir: Zuhal Gürsoy