Kayserispor rayına girmeye başladı..
Genel Kurul sonrasında nerede olduğunu bilen, ayakları yere basan, ne yaptığını ve yapmak istediğini idrak eden bir yönetim göreve geldi.

Dedikodudan uzak..
İşine odaklanmış insanlar biraraya geldi.
Geçmişte yaşanan hatalardan ders çıkaran insanlar, tabiri caizse yoğurdu üfleyerek yerken attığı adımı da hesap ederek ilerlemeyi tercih ediyorlar.
Çok da iyi ediyorlar..

Yönetimsel olarak önemli icraatlar yapan, borcun eriyip gitmesi adına her gün ayrı bir proje ile güne başlayan insanlar, sportif olarak da başarıyı yakalarsa on numara beş yıldız bir tablo ortaya çıkar!

Tabiki hepimizin isteği Kayserispor'un ve Kayserispor'a mesai harcayan insanların başarılı olması.. Sarı Kırmızılı takıma gönül verenlerin mutlu olması..

Ama halen bazıları, öküz altında buzağı aramaktan geri kalmıyor! Berna Gözbaşı'nın başkanlığını yaptığı Kayserispor yönetimine söyleyecek sözü olmayanlar, bir alt kategoriye gözünü dikip 'Miş..Mış' ile durgun suyu bulandırmanın kirli ve çirkin hesabı içerisinde!

Neymiş efendim.. Yalçın hoca ile Sportif Direktör Ali Naibi birbirine giriyormuş, araları açıkmış, alıyormuş veriyormuş, geliyormuş gidiyormuş!
Babababaa..
Bilerek mi konuşuyorsunuuuuz!
Bilmeden mi atıp tutuyorsunuz..
Uzaktan uzağa Kayserispor içine nifak tohumu atmaya çalışmak da neyin nesi!

Çekin şu kirli ellerinizi Kayserispor üzerinden..
Transfer dönemi gelince ortaya çıkan menajer bozuntuları veya kendini gazeteci sanan bir kaç çapulcu, oturduğu yerde iki satır internete yazı yazıp koskoca bir kulüp için algı oluşturmaya çalışıyor..

Kayserispor, yıllar sonra bir raya girecek. Belki de tarihinin en başarılı dönemlerini yaşayacak. Buna gölge etmeye çalışmak, insanların midesini bulandırmak, olmayan şeyleri varmış gibi yapmak acizlikten öteye geçmez!

Kendinize güldürmeyin..
Ağır olun molla desinler!

Vesselam..