Yahu!
Güler misin, ağlar mısın?

Hâla maşalık yapmanın gayreti içerisinde olan, bildiği yanıldığına yetmeyen insanların "Kayserispor" noktasında otoriter tavırlarını gördükçe üzülüyorum!
Kayserispor'a üzülüyorum!
Kayserispor'a hizmet edenlere üzülüyorum!
Gerçeği söyleyememin, yazamamanın ezikliği içerisinde olup kendilerine olan saygınlığını yitirmelerine üzülüyorum!

Burak Yılmaz'ın Kayserispor'da başarılı olduğunu, "başaramaz" diyenlerin utandığını zikredenler var!
Açıkca şunu şimdiden söyleyim.. Burak Yılmaz'ın Kayserispor'un doğru teknik direktörü olduğunu düşünmüyordum, düşünmüyorum, düşünmemeye de devam edeceğim! Başarılı olmadığı kanaatindeyim..
Utanmadım, keşke utandırsaydı!
Malesef ki, yine haklı çıktım!

Ama Burak Yılmaz bazı noktalarda utandırmaya utandırdı!
Allah var..
Bu noktada hakkını yiyemeyiz!
- Daha meslektaşı görevde iken, Kayserispor'un teklifini kabul eden bir antrenör!
- Fenerbahçe maçı sonrasında "VAR'a yerli hakem istiyorum. hata yapacaksa bizim kendi hakemlerimiz hata yapsın" diyerek kendi yöneticilerini terse düşürüp utandıran bir şahsiyet!
- Göreve geldikten itibaren 15 maçlık koskoca periyotda sadece 3 maç kazandırarak, taraftar destekli 8 iç saha maçının sadece 1'ini kazanan takımın başında boy göstererek..
- Neyse ki, rakiplerimizin rezil rüsva bir dönem yaşadıkları dönemde pamuk ipliğine bağlı olarak ligde kalabildiğimiz için

Burak Yılmaz utandırdı!

Birisi çıksın da açıklasın lütfen!
Burak Yılmaz'ın taktiği neydi, sistemi neydi?
Hava mı kattı ?
Motivasyon mu artırdı?
Çağdaş Atan, Recep Uçar döneminde bir tane kırmızı kart görmeyen ama puanları toplayan Kayserispor, Burak Yılmaz döneminde 5 kırmızı kart gördü..

Diploması bile yok!
Burada puan toplayıp yurt dışına kapağı atmanın gayretinde olan kişilere nasıl da meraklılar varmış!

Bu çocuğun yaptığını koooooskoca Kayseri'de yapacak bir tane bile antrenör yokmuydu? Ne kadar meraklıymışsınız "el tatlısı" yemeye? Koskoca TÜFAD'ın 200'ün üzerinde antrenör üyesi var.
Bir bakın, bakıştırın, araştırın bakalım..
Kayseri'de 15 maçta 16 puan toplayacak bir ekip var mıııı, yok muuuu!

Kayserispor, özüne dönmeli.. Kendi değerlerine sahip çıkmalı.. Teknik heyeti ile futbolcusu ile.. Ama elbette pişirerek, hazırlayarak, hak edene hakkını vererek.. Kayserispor'un siyaseten, ticareten birilerinin oyuncağı halini almaktan çıkarılmalı.. Eğer gerçekten Kayserispor'dan büyük başarılar bekliyorsak küçük beyinler ile yol alınmaz!

Yoksa her sene "kümede kaldık" diye sevinmeye devam eden, "utandırdı" diye çığırtkanlık yapan, borç batağından çıkamayan bir camianın parçası olmaya devam ederiz!