SPOR
Giriş Tarihi : 19-10-2020 11:51   Güncelleme : 19-10-2020 20:21

Berna Gözbaşı başkanın kardeşi Ozan Gözbaşı hastanelik oldu

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nın kardeşi Sivasspor maçında dayak yedi. Ozan Gözbaşı ve Onur Gözbaşı şikayetçi oldu

Berna Gözbaşı başkanın kardeşi Ozan Gözbaşı hastanelik oldu

Hes Kablo Kayserispor'da sular durulmuyor. Kayseri Kadir Has Stadı, aylar sonra seyirciye kapılarını açtı. Açtı açmasına ama daha ilk maçta olaylar patlak verdi. Berna Gözbaşı başkan, hem sportif hem de kurumsal olarak her geçen gün negatiflikler içerisinde boğulmaya devam ediyor. Kayserispor'u "itibarı yerle bir edilmiş kulüp" olarak nitelendiren, ancak verdiği demeçler ile yaptığı paylaşımlar ile sarı kırmızılı kulübe zarar verir noktaya gelen Başkan Berna Gözbaşı, Sivasspor maçında yaşadığı olay ile büyük şok yaşadı.

Kavga çıktı
Hes Kablo Kayserispor ile Sivasspor arasında Kadir Has Stadı'ndaki müsabakanın ikinci yarısı oynanırken oldukça ilginç bir olay cereyan etti. Locada maç izleyen bazı Kayserispor taraftarları ile yan locada bulunan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nın locasında bulunan kişiler arasında tartışma çıktı. Kayserispor taraftarı Okan U. ile Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nın kardeşi Ozan Gözbaşı arasındaki tartışma hararetlendi. Okan U. ile Ozan Gözbaşı arasında yaşanan tartışmada sinirine hakim olamayan Kayserispor taraftarı Okan U, Ozan Gözbaşı'na yumruk attı. Ozan Gözbaşı burnuna aldığı darbe ile yaralanırken yaşanan arbadeyi araya giren şahıslar yatıştırmak istedi. Bu arada Berna Gözbaşı'nın diğer kardeşi ve Kayserispor yöneticisi Onur Gözbaşı da tartaklananlar arasına girdi. Yaşanan olayları izleyen Berna Gözbaşı'nın kızı, çığlık atarak korkusunu dile getirdi.

Şikayetçi oldu
Yaşanan bu olay sonrasında Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nın yönetici kardeşi Onur Gözbaşı, dayak yiyen kardeşi Ozan Gözbaşı hastaneye giderek darp raporu aldı. Sonrasında Gözbaşı kardeşler şikayetçi oldu. Ozan Gözbaşı'na kafa attığı iddia edilen Kayserispor taraftarı Okan U, ifadesi alınmak üzere önce emniyete ardından da nöbetçi savcılığa gönderildi. Okan U, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken 6222 sayılı kanun gereğince de işlem yapıldı.

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, yaşanan bu olaylardan sonra Kayserispor Onursal Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'yi arayarak durumu anlatıp yaşananlardan ötürü rahatsızlığını anlattı.