GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-10-2020 17:48   Güncelleme : 03-10-2020 17:48

AK Parti Melikgazi'de Korona şoku

Ak Parti Kayseri Melikgazi ilçe Başkanı Gökhan Ülke'den üzücü haber geldi. Gökhan Ülke koronavirüse yakalandı.

AK Parti Melikgazi'de Korona şoku

Kayseri'nin sevilen genç siyasetçilerinden ve AK Parti'nin Melikgazi ilçe başkanlığı görevini yürüten Gökhan Ülke, 2020 yılının başbelası olan virüse yakalandı. Gökhan Ülke'nin Koronavirüse yakalandığı haberi, bugün gerçekleştirilen AK Parti Melikgazi 7.Olağan Genel Kurul toplantısında açıklandı.

Dün Koronavirüs testi olan ve akşam saatlerinde testin pozitif olduğu sonucunu alan AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Av.Gökhan Ülke, evinde karantinaya alındı. Virüs testi pozitif çıktığı için partisinin genel kurul toplantısına da katılamayan Gökhan Ülke, video görüntüsü ile genel kurul delegelerine sağlık durumunu açıkladı.

Tek liste ile girdiği Genel Kurul'dan yeniden başkan seçilen Gökhan Ülke, haber merkezimize yaptığı açıklamasında da "Ne yazıkki test sonucum pozitif çıktı. Evde karantida altındayım. 10 gün boyunca evdeyim. Tüm dostlarıma ve partililerime arayıp sordukları, geçmiş olsun dileklerini ilettikleri için teşekkür ediyorum. Umarım bu süreçte bu hastalığı atlatıp görevimin başına dönerim" dedi.