SİYASET
Giriş Tarihi : 15-08-2020 17:09   Güncelleme : 15-08-2020 18:07

Kadir Akbaş güven tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisi Pınarbaşı ilçe teşkilatı Olağan Kongresi yapıldı. Kadir Akbaş yeniden başkanlığa seçildi

Kadir Akbaş güven tazeledi

Yaklaşık iki ay önce atamayla göreve getirilen Kadir Akbaş, kongrede yeniden güven tazeleyerek başkan seçildi. Kongreye MHP eski milletvekili ve MYK üyesi Süleyman Korkmaz, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ile MHP İl Başkan yardımcısı Cemil Demirel'de katıldı.

Covid 19 tedbirleri kapsamında yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Pınarbaşı İlçe Teşkilatı 13.Olağan Kongresi belediye düğün salonunda gerçekleştirilerek kongreye delegelerin dışında kimse alınmadı. Kongreye MHP eski milletvekili ve MYK üyesi Süleyman Korkmaz, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, MHP İl Başkan Yardımcısı Cemil Demirel ile delegeler katıldı. 

MHP Genel Merkezince atamayla göreve getirilen Kadir Akbaş, yeniden güven tazeledi. MHP Pınarbaşı İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Kadir Akbaş, “Aldığım bu kutsal görevi en iyi şekilde yerine getireceğimden kimsenin kuşkusu olmasın. Ben ve ekibim partimizi ilçemizde birinci parti yapmak için çalışacağız. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.