SPOR
Giriş Tarihi : 11-09-2020 15:11   Güncelleme : 11-09-2020 15:17

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı transfer açıklaması

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, forvet transferi ile ilgili konuştu. Kayserispor formasının sırt kısmına Gaziantep firması reklam verdi.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı transfer açıklaması

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, yeni sezonda başarılı bir süreç geçirmek istediklerini söyledi.

Forvet tranfseri
Önemli transferler yaptıklarını ifade eden Berna Gözbaşı, "Transfer döneminde harcama limitimizin çok kısıtlı olması bizi oldukça zorladı. O limite göre neredeyse bir oyuncu transfer etmek durumundaydık. Elimizden geldiğince teknik heyetimizin uygun gördüğü en iyi oyuncuları almaya gayret ettik. Taraftarın gece gündüz forvet istiyoruz talepleri var ama acele edemeyiz. Belki yarın, belki de haftaya gelecek. İlk maçta göremeyebiliriz ama bizim takımımızda oynayacak halihazırda oyuncularımız var" dedi. 

"Gazete bizi yazdı"
Başkan Berna Gözbaşı, "Burası Kayseri’nin en büyük markası. Yaptığımız transferlerle anında İngiltere’nin en çok okunan gazetesinde direkt kulübümüzün adı geçti. Artık bize sponsor olan firmaların sadece yurt içinde değil, yurt dışında da isimlerinin geçtiği bir kulüp haline geldik. İnşallah şehrimizin ve firmalarımızın desteğini bekliyorum. Kayserili firmalara sitem etmiştim ve etmeye devam ediyorum. Sırt sponsorluğumuzu Gaziantep’ten aynı zamanda Gaziantep FK’nın başkan vekilinin olan bir firma üstlendi. Mahmood Coffee sırt reklamı verdi. Firmalarımıza sesleniyorum, lütfen bu sadece bağış değil, bu bir kazan kazan" açıklamasında bulundu.