SPOR
Giriş Tarihi : 21-08-2020 19:10   Güncelleme : 21-08-2020 19:10

Kayserispor transfer haberi

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş, kadroya nasıl takviye yapacaklarına dair ve yeni oyun sistemi ile ilgili ipuçları verdi

Kayserispor transfer haberi

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş, yeni sezon ile ilgili açıklamalarda bulundu. Hes Kablo Kayserispor'un teknik direktörü Bayram Bektaş, yeni sezon ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Teknik direktör Bayram Bektaş, "Kayserispor oyun mantalitesinde önemli değişiklikler gerçekleştireceğiz. Takım daha dirençli, daha dinamik, daha kompakt bir oyun sergileyecek. Topa daha çok sahip olan veya geçişleri hızlı yapan, göze hoş gelen bir futbol sergilemek arzusundayız. Yeni sezon için hedefimiz, küme düşme hattından uzak, çıkabildiğimiz yere kadar çıkmak istiyoruz" dedi.

Teknik direktör Bayram Bektaş, tranfser çalışmaları ile ilgili olarak da "Transfer döneminde hassas davranıyoruz. Çünkü kısıtlı bir bütçemiz var. Paramızı idareli bir şekilde kullanmalıyız. Takımdan giden oyuncular var. Gelenler de oldu. Görüştüğümüz isimler var. Kanat ve stoper mevkilerine takviyelerimiz olacak" cümleleri kurdu.