GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-09-2021 09:31   Güncelleme : 14-09-2021 09:40

Kiracıoğlu'ndan OSB yönetimine belgelerle cevap!

Kayseri OSB yönetimince yalan söylemekle itham edilen Kiracıoğlu, Twitter hesabından Başkan Nursaçan'a belgelerle cevap verdi.

Kiracıoğlu'ndan OSB yönetimine belgelerle cevap!

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi yönetimi tarafından yalan söylemekle itham edilen Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Kiracıoğlu, şahsi Twitter hesabından Tahir Nursaçan'a belgeler sunarak cevap verdi.

Kiracıoğlu, ‘OSB Başkanı gerçekten zor durumda’ söylemlerine ilişkin , “Kaçak yapı ile ilgili benim ifadem de bir kelime olmamasına rağmen var diye iddia ediyorlar. Osb ile ilgili savcılıkta 2 dosya var. 1. dosya ağır cezalık olan dosya ve bu dosya da ben hiç ifade vermedim çünkü müdahil olarak müracaatım var” ifadesinde bulundu.

Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Kiracıoğlu ''Kiracıoğlu'nun cevabı ise öyle: OSB yönetiminin 2 satırını yayınlama cesaretini gösterdiği ifadenin tamamını yayınlıyorum. Bu ifade den başkada bir ifade vermedim. SN. NURSAÇAN savcıyla görüşmüş beceremeyince savcının tayinini çıkartmış dediği bu görüşmedir. Yani devletim ifadeye çağırmış biz de gitmişiz buna bile yalan anlam yükleyecek kadar. İFTİRACI, YALANCI VE FÜTURSUZ sunuz. Şimdi bulun bakalım bu ifadenin için de kaçak yapı ile ilgili bir kelime, gerçekten dibine kadar batmışsınız.'' sözlerini kullandı.