SPOR
Giriş Tarihi : 06-10-2021 16:08   Güncelleme : 06-10-2021 16:08

Masa tenisinde yarışan sporcu, Türkiye şampiyonu oldu

Masa tenisi milli takım seçme yarışlarında 2021-2022 sezonu küçükler Türkiye şampiyonu Kocasinan Belediye Spor Kulübü sporcularından Kenan Eren Kahraman oldu. Minikler kategorisinde Türkiye 3’üncüsü ise Ayten Ceren Kahraman oldu.

Masa tenisinde yarışan sporcu, Türkiye şampiyonu oldu

Masa tenisi milli takım seçme yarışlarında 2021-2022 sezonu küçükler Türkiye şampiyonu kocasinan Belediye Spor Kulübü sporcularından Kenan Eren Kahraman oldu. Minikler kategorisinde Türkiye 3’üncüsü ise Ayten Ceren Kahraman oldu.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından Ankara Taha Akgül spor Salon’unda düzenlenen 2021-2022 sezonu Küçükler Milli takım seçme yarışmasında Kocasinan Belediyesi masa tenisi sporcuları yarıştı. Kenan Eren Kahraman, küçükler kategorisinde Türkiye şampiyonu olurken, Ayten Ceren Kahraman ise Minikler kategorisin de Türkiye 3’üncüsü oldu. “Şampiyonluklarla dolu bir yıl geçirdik. Sporcularımız Kenan Eren Kahraman ve Ayten Ceren ile A Milli Takım Antrenörü Halil Adak ve Genç Bayan Milli Takım Antrenörü Kemal Balım hocalarımızı kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum. İnşallah Kocasinan’ımızın adını daha nice şampiyonluklarla dünyaya duyuracağız. Kocasinan Belediyesi olarak, her yaşta ve her branşta sporu yaygınlaştırmak için her türlü imkanımızı seferber ettik, etmeye de devam ediyoruz. Bizlere bu gururu yaşattıkları için Kayseri adına bir kez daha teşekkür ediyorum” diyen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, gurur duyduğunu vurguladı.