GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-11-2020 00:24   Güncelleme : 27-11-2020 00:24

Melikgazi'den ev sahiplerine anahtar teslimi

Melikgazi Belediyesi’nin projelerinden Kâzım Karabekir Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında tamamlanan 110 dairenin kura çekimi ve anahtar teslimi yapılacak.

Melikgazi'den ev sahiplerine anahtar teslimi

Melikgazi Belediyesi’nin en büyük projelerinden birisi olan Kâzım Karabekir Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında tamamlanan 5 blok 272 daireyi kapsayan 110 dairenin kura çekimi ve anahtar teslim programı düzenlenecek.

İl Kültür Müdürlüğü salonunda 28 Kasım Cumartesi günü saat 11.00’da yapılacak olan anahtar teslim programında dairelerin sahipleriyle buluşacağını hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Melikgazi'miz için önemli yatırımlar yaparak kentsel dönüşüm projelerimizi gerçekleştiriyoruz. Modern bir şehir anlayışıyla hareket ederek gerçekleştirdiğimiz kentsel dönüşümlerde, Kazım Karabekir’de bulunan 110 anahtarı 110 ailemize teslim etmenin mutluluğunu yaşayacağız. Tüm sosyal donatıları ile güzel bir ortam hazırlayacağız. "dedi

Melikgazi Belediyesi Başkanı Mustafa Palancıoğlu, "Melikgazi Belediyemiz kentsel dönüşüm konusunda sadece Kayseri’de değil Türkiye’de de en önemli işlevi yapan belediyelerden bir tanesi. İnşallah Rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin” diyerek konuşmasını sonlandırdı.