SPOR
Giriş Tarihi : 14-08-2020 19:27   Güncelleme : 14-08-2020 19:27

Özhaseki’den sert tepki geldi

Sarı kırmızılı kulüp eski yönetimine karşı yapılan eleştirilerin boyutunu aştığını ve haksızlık yapıldığını ifade eden Hes Kablo Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki resmen ateş püskürdü.

Özhaseki’den sert tepki geldi

Hes Kablo Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, "Aklı evveller çıkmışlar defteri kapat mı diyorsun? Allah sizi ıslah etsin, sizin zekanız o kadar mı? Burada eski yönetim haklıysa itibar suikastına uğratıp da insanlarla uğraşmanın manası yok" diyerek sert çıkıştı.

“Size para temin edilsin”
Mehmet Özhaseki sözlerine şöyle devam etti: "En son Berna hanım başladı. Son yapılan toplantıda 16 milyon borç var, tahtası kapanıyor Dediler sonra  Parayı bulundu  tahta açıldı, transfer yapılır hale geldi.  Arkasından locaları sattık. ‘Kombineleri bastırın, şunlara dağıtın, size para temin edilsin’ dedik. İleri gelenlere tüm deplasmanları dağıttık. Reklam gideri olarak bazı arkadaşlar neler verebileceklerini söylediler. Bütün bu işler oldu, hala geriye doğru bir tartışma var.”

“Defteri kapat mı diyorsun”
Hes Kablo Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki. “15-20 gün önce dedim ki; ‘Önümüze bakalım da bundan sonrası önemli Kayserispor’un’ dedim. Ne yazık ki aklı evveller çıkmışlar ‘defteri kapat mı diyorsun’? Allah sizi ıslah etsin, sizin zekanız o kadar mı? Böyle bir şey olabilir mi? Bir hesap var, kitap var, rapor var. Onlar da inceleyecekler, bakacaklar. Nihayetinde sonuç neyse adalet tecelli edecek. Burada bizim tavrımız adaletten yanadır. Eğer burada eski yönetim haklıysa itibar suikastına uğratıp da insanlarla uğraşmanın manası yok” ifadelerini kullandı.

Haksızlığa karşı adaletin illaki tecelli edeceğini söyleyen Özhaseki, “Haksızsa adalet hesabını soracak, herkes de onun hesabını verecek. Oraya takılıp kalmanın çok bir faydası yok kimseye demek istedik” dedi. 

Hes Kablo Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, “Ama bizim ana muhalefet buradan bile iş çıkarmış kendilerine. Bundan sonra o işi de omuzlayıp götüreceğiz. Eğer diyorlarsa ana muhalefet tarafı; ‘Kayserispor tarafıyla ilgilenmeyin, bundan sonra biz ilgileniriz, paraları da buluruz, kombineleri de satarız, her zaman para da buluruz emin olun ben çekilmeye razıyım. Fahri başkanlığı kim istiyorsa ona devretmeye razıyım” diyerek sözlerine son verdi.