SPOR
Giriş Tarihi : 20-03-2021 23:23   Güncelleme : 20-03-2021 23:31

Uğur Kulaksız için Karar Anı !

Kayserispor'da göreve gelen Hamzaoğlu'nun ardından sarı-kırmızılı takımın yönetiminde Uğur Kulaksız'ın kaderiyle ilgili karar verildi.

Uğur Kulaksız için Karar Anı !

Süper Lig ekibi Hes Kablo Kayserispor'da göreve gelen Hamza Hamzaoğlu'nun ardından Hes Kablo Kayserispor'da Uğur Kulaksız'ın kaderiyle ilgili karar verildi.

KULAKSIZ BAŞARISIZ MI ?:
Sezona Bayram Bektaş ile başladıktan sonra peşpeşe Samet Aybaba ve Dan Petrescu gibi isimlerle devam eden Hes Kablo Kayserispor'da gözler her vedanın ardından ateşten gömleğin giydirildiği Uğur Kulaksız'a çevrildi. Çıktığı 4 karşılaşmada 6 puan toplayan ve 2 maçı da kaybeden Uğur Kulaksız ile sezon sonuna kadar devam etmeyi planlayan yönetimin radikal bir kararla Hamza Hamzaoğlu ile anlaşmasının ardından akıllarda yeni soru işaretleri uyandı. Uğur Kulaksız'ın yerine getirilen Hamza Hamzaoğlu'nun gelişiyle birlikte genç teknik adamın teknik heyette görev alarak yeniden yardımı antrenör mü olacağı, yoksa görevi mi bırakacağı sorusu yanıt buldu.

YÖNETİM KARARINI VERDİ:
Hes Kablo Kayserispor yönetiminin Hamza Hamzaoğlu ile anlaşmasının ardından Uğur Kulaksız ile yollarım ayrılıp ayrılmayacağıyla ilgili olarak merak edilen soruya sarı-kırmızılı yönetimin ne karar vereceği belli oldu. Bu zamana kadar Kayserispor'un bir çok alanında yardımcı antrenör olarak görev yapan Uğur Kulaksız'ın bundan sonraki dönemde de sarı-kırmızılı takımın istediği alanında görev alabileceği yönünde bir karar verildiği öğrenilirken, tıpkı Dan Petrescu'da olduğu gibi Hamza Hamzaoğlu'nun ekibinde de bu ismin olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

KULAKSIZ'IN DURUMU:
Daha önce Denizlispor ve Yeni Malatyaspor galibiyetlerinin ardından göreve gelen Dan Petrescu'nun ve Kayserispor yönetiminin ortak kararı olarak Uğur Kulaksız'ın teknik kadroda yardımcı antrenör olarak devam etmesi fikrinin bu kez Hamza Hamzaoğlu ile yapılan anlaşmada da teklif edileceği öğrenildi. Kayserispor'un başarısı için alt yapıdan itibaren takımın her kademesinde yardımcı antrenörlük yapan Kulaksız'ın sarı-kırmızlı takım adına Hamza Hamzaoğlu'nun da kadrosunda bulunması istenecek. Hamza Hamzaoğlu'nun Uğur Kulaksız'ı ekibinde istemesi ve Uğur Kulaksız'ın da Hamza Hamzaoğlu'nun ekibinde olmayı kabul etmesi durumunda iki teknik adam Pazartesi gününden itibaren beraber yol alacaklar.

KELKİTLİ'NİN DURUMU:
Hes Kablo Kayserispor'un başarısı için ter döken isimlerden bir diğeri olarak öne çıkan yardımcı antenör Alper Kelkitli'nin durumunun Uğur Kulaksız'dan biraz daha farklı olduğu öğrenilirken, genç teknik adamın ailevi nedenlerden ötürü bir süre Kayserispor'dan izin almasından ötürü bu konunun netleşmediği bilgisine ulaşıldı. Alper Kelkitli'nin kalan 10 haftalık sürede Kayserispor'da sıkıntılardan kurtulup yeniden görev alabilecek kafa rahatlığına ulaşması halinde bu isminde takımda görev alması bekleniyor.

Haber: Yavuz YIKILMAZ