GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-07-2020 16:28   Güncelleme : 05-08-2020 16:28

Başkanlar Şeker Gölünde buluştu

Kayseri Pancar Ekiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile görüştü

Başkanlar Şeker Gölünde buluştu

Kayseri Şeker Fabrikası AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Şeker Gölü kıyısında Melikgazi Belediye Başkanı Musbtafa Palancıoğlu ile görüştü.
Başkan Hüseyin Akay, ziyarette Kayseri Şeker Fabrikası’nın 2020-2021 kampanya dönemi ve yatırım planları, şeker sektörünün mevcut durumu, tarımsal faaliyetler ve çiftçinin kalkınmasına ilişkin yürütülen çalışmaları anlattı. 

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Başkan Palancıoğlu ile sık sık istişarelerde bulunarak, ülkenin ve Kayseri’nin faydasına yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını dile getirerek, "Sayın Mustafa Palancıoğlu ile sık sık istişareler yapıyoruz. Kayseri içinh daha neler yapabiliriz diye konuşuyoruz. Bu istişarelerimizin faydalı olacağını düşünüyorum. Buradan çok değerli hemşehrilerimizin ve çok kıymetli çiftçilerimizin, Kurban Bayramını kutluyorum. Allah, ülkemiz ile devletimize zeval vermesin" dedi.

Kayseri Şeker’in çok değerli olduğunu ifade eden Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, "Kayseri Şeker, Kayseri’nin en önemli kurumlarından bir tanesi. Burası Kayseri için değil, tüm Türkiye için çok büyük bir değer. Kayseri Şeker Fabrikası'na hepimizin sahip çıkması ve destek vermesi lazım. Burada da güzel bir ortam oluşturmuşlar sağ olsunlar. Ben şimdiden değerli hemşehrilerimizin yaklaşan Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum, Cenabı Allah birlik ve beraberlik içerisinde bize bu ülkeye ve bu şehre hizmet etmeyi nasip etsin. Ben misafirperverliğinden ve başarılı çalışmalarından dolayı Hüseyin Başkan’a ve yönetimine teşekkür ediyorum" dedi.