TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 13-01-2021 21:30   Güncelleme : 20-01-2021 11:39

N 95 Razer maskenin özellikleri nedir,N 95 Razer maskesi nedir, fiyatı ne kadar?

N 95 Razer maskenin özellikleri nedir,N 95 Razer maskesi nedir, fiyatı ne kadar?

Dünya genelinde etkili olan Koronavirüs salgını nedeniyle bir çok ülke halen diken üstünde ve ağır kayıplar vermeye devam ediyor. En koruyucu olan maskelerden biri tanesi olan N95 maskesinin özellikleri ve fiyatı merak konusu oldu.N 95 Razer maskenin özellikleri nedir,N 95 Razer maskesi nedir, fiyatı ne kadar?

Maske kullanımına artık alışan milyonlarca kişiye yeni ve farklı maskeler sunulmaya devam edilirken, oyuncu ekipmanı üretimi yapan Razer markasından ilginç bir maske piyasaya sürüldü. Razer, Project Hazel adı altında geliştirilen yeni N95 tipi akıllı maske ile CES 2021'de boy gösterdi. Ses çıkışı kurulumu bu akıllı uygulamada oldukça şık görünüyor.

Şirket tarafından geliştirilen çok amaçlı Project Hazel akıllı maske; Beklenmedik sağlık risklerine odaklanır ve tek kullanımlık maskelerin çevre sorunlarına karşı hijyen ve hazırlıklı olma hassasiyetini artırır, aynı zamanda çok kullanımlık kişisel maskede olması gereken özelliklere sahiptir.

N 95 Razer Maskesinin özellikleri
Geniş görüş alanı için büyük lens kullanılan, hafif, dengeli tasarım'a sahip maske, daha fazla konfor ve dayanıklılık için silikon yüz yastığıyla bütünleştirilmiş. Dört kayış süspansiyon, takmak ve çıkarmak kolaylığıyla dikkat çekiyor. Yeniden kullanılabilir tam yüz maske hafiflik ve konforu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Partiküller ve/veya çeşitli gazlar ve buharlara karşı solunum korumasına destek için uygun 3M Partikül Filtreleri ya da Kartuşları ile kombine edilmesi öneriliyor.

N 95 Razer Maskenin fiyatı ne kadar?
Project Hazel adlı yeniden kullanılabilir N95 virüs maskesi, insanlarla sohbet ederken dudak okumaya ve yüz ipuçlarına izin veren şeffaf, su geçirmez ve çizilmeye karşı dayanıklı, geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış parlak bir dış kabuğa sahip bir konsept tasarımdır. Maskenin e-ticaret siteleri üzerinden araştırıldığında fiyatı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Ancak benzer maskeler 50 TL ila 725 TL arasında değişkenlik gösteren fiyatlara satıldığı görülüyor.